fbpx

Dziudo vaikams

DZIUDO - BENDRAS FIZINIS RENGIMAS VAIKAMS

Kviečiame daugiau sužionoti apie VAIKŲ DZIUDO – BENDRO FIZINIO RENGIMO treniruotes bei REGISTRUOTIS į nemokamą, bandomąją treniruotę!

INFORMACIJA

Nuo 19:30 iki 20:30 val., II ir IV

Ąžuolyno g. 5, Vilnius (Sporto kompleksas “Sportima”), Imtynių salė (1 aukštas).

35 Eur/mėn. Bandomoj treniruotė NEMOKAMA. Šeimos nariams taikome 10% nuolaidą!

Berniukai ir mergaitės nuo 5 iki 10 m.

Dziudo yra olimpinė dvikovinė sporto šaka, kurioje nėra smūgiavimo technikos, o varžomasi atliekant metimus ar parterio veiksmus.

Šios treniruotės puikiai lavina tiek fizines (koordinaciją, jėgą, ištvermę, greitumą, lankstumą, vikrumą ir kt.), tiek psichologines vaikų savybes (dėmesio sutelkimą, discipliną, ištvermę ir kt.).

Jei neturite dziudo kimono – ne bėda, pradiniame treniruočių etape tinka ir įprasta sportinė apranga: marškinėliai ir šortai/kelnės. Taip pat rekomenduojame turėti rankšluostį ir šlepetes. Norėdami įsigyti kimono galite apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje – Judoplus.lt

Mūsų klube mamos ir tėčiai nenuobodžiaus, nes tuo pačiu laiku galės sportuoti jiems skirtose FITNESO ar DZIUDO SUAUGUSIEMS grupėse ir tuo pačiu stebėti šalia sportuojančius vaikus. Šeimoms taikome NUOLAIDA.

REGISTRACIJA

Registruotis į NEMOKAMĄ bandomąją treniruotę galite čia arba paskambinę tel. +37060215634

PASIŪLYMAS ŠEIMAI

Kol vaikai sportuoja dziudo, tėvai tuo pačiu laiku gali išbandyti specialiai suaugusiems skirtas BODY SCULPT ar MEGĖJIŠKAS DZIUDO treniruotes. Šeimoms taikome 10% NUOLAIDĄ.

BODY SCULPT

Visą raumenyną lavinančios grupinės ištvermės ir jėgos treniruotės pritaikytos įvairaus amžiaus bei fizinio pasiruošimo moterims ir vyrams. Treniruočių metu atliekami pratimai naudojant savo kūno svorį, svarelius ar elastines gumas.

LAIKAS: I ir IV nuo 19:30 iki 20:30 val.
KAINA: nuo 25 €/mėn

DZIUDO SUAUGUSIEMS

Mėgėjiškos dziudo treniruotės skirtos tiek vyrams, tiek moterims. Treniruočių metu mokinsimės ne tik dziudo technikos pagrindų, bet ir atliksime bendrojo fizinio lavinimo pratimus.

LAIKAS: II ir IV nuo 19:30 iki 20:30 val.
KAINA: nuo 35 €/mėn

ATVYKITE

Ąžuolyno g. 5, Vilnius

SKAMBINKITE

+370 602 15634

RAŠYKITE

club@judoplus.lt