Dziudo suaugusiems

DZIUDO SUAUGIESIEMS

Kviečiame daugiau sužionoti apie SUAUGUSIŲJŲ DZIUDO treniruotes bei REGISTRUOTIS į nemokamą, bandomąją treniruotę!

INFORMACIJA

Nuo 19:30 iki 20:30 val., II ir IV

Ąžuolyno g. 5, Vilnius (Sporto kompleksas “Sportima”), Imtynių salė (1 aukštas).

35 Eur/mėn. Bandomoj treniruotė NEMOKAMA. Šeimos nariams taikome 10% nuolaidą!

Treniruotės yra skirtos naujokams ir mėgėjams, todėl priimame įvairaus amžiaus ir sportinio pasiruošimo vyrus ir moterys.

Dziudo yra olimpinė dvikovinė sporto šaka, kurioje nėra smūgiavimo technikos, o varžomasi atliekant metimus ar parterio veiksmus.

Dziudo treniruotės puikiai lavina tiek fizines (koordinaciją, jėgą, ištvermę, greitumą, lankstumą, vikrumą ir kt.), tiek psichologines žmogaus savybes, todėl treniruočių metu ne tik mokysimės pradinės dziudo technikos, bet ir atliksime įvairius bendrojo fizinio lavinimo pratimus.

Artūras Maiboroda – daugkartinis Lietuvos čempionas, tarptautinių turnyrų nugalėtojas ir prizininkas, Lietuvos dziudo rinktinės narys, dziudo juodas diržas, treniravimo patirtis virš 5 metų.

Jei neturite dziudo kimono – ne bėda, pradiniame treniruočių etape tinka ir įprasta sportinė apranga: marškinėliai ir šortai/kelnės. Taip pat rekomenduojame turėti rankšluostį ir šlepetes. Norėdami įsigyti kimono galite apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje – Judoplus.lt

Mūsų klube taip pat galite lankyti ir grupines FITNESO treniruotes, o jei turite vaikų, galite atvesti juos į DZIUDO – BENDRO FIZINIO RENGIMO užsiėmimus. Šeimoms taikome 10% NUOLAIDĄ.

REGISTRACIJA

Registruotis į NEMOKAMĄ bandomąją treniruotę galite čia arba paskambinę tel. +37060215634

KITOS GRUPĖS

Mūsų klube taip pat galite lankyti ir FITNESO treniruotes, o jei turite vaikų, galite atvesti juos į DZIUDO – BENDRO FIZINIO RENGIMO užsiėmimus. Šeimoms taikome 10% NUOLAIDĄ.

FITNESO TRENIRUOTĖS

Grupinės fitneso treniruotės skirtos moterims ir vyrams. Treniruočių metu atliksime specialius  fizinio lavinimo pratimus gerinančius jėgos, ištvermės, koordinacijos savybes ir bendrą savijautą.

LAIKAS: II ir IV nuo 19:30 iki 20:30 val.
KAINA: nuo 35 €/mėn

DZIUDO - BENDRAS FIZINIS RENGIMAS VAIKAMS

Dziudo – bendro fizinio rengimo treniruotės skirtos 5-10 m. berniukams ir mergaitėms. Užsiėmimų metu mokinsimės pradinės dziudo technikos bei ypatingą dėmesį skirsime bendrajam fiziniam lavinimui ir savisaugos pratimams.

LAIKAS: II ir IV nuo 19:30 iki 20:30 val.
KAINA: 35 €/mėn

ATVYKITE

Ąžuolyno g. 5, Vilnius

SKAMBINKITE

+370 602 15634

RAŠYKITE

club@judoplus.lt