Rezultatai

Vyrų rinktinė startavo Sofijos European Judo Open turnyre

Vasario 3 – 4 d. Sofijoje vyko pirmasis šių metų vyrų European Judo Open turnyras, kuriame dalyvavo ir nemaža Lietuvos dziudo sportininkų delegacija.

Į Bulgarijos sostinę išmėginti savo jėgas atvyko net 9 Lietuvos sportininkai: Andrej Klokov (-66 kg), Kęstutis Vitkauskas (-73 kg), Regimantas Rybinas (-73 kg), Artūras Maiboroda (-81 kg), Tigran Galstian (-81 kg), Ramūnas Diburys (-90 kg), Rokas Nenartavičius (-100 kg), Karolis Bauža (-100 kg) ir Ignas Mečajus (+100 kg).

Sėkmingiausiai varžybos susiklostė antrąją varžybų dieną imtyniavusiam Artūrui Maiboroda (-81 kg), Ramūnui Diburiui (-90 kg), Karoliui Baužai (-100 kg.) ir Ignui Mečajui (+100 kg). Arūras Maiboroda ir Ramūnas iškovojo po 2 pergales ir užėmė 9 vietas, o Karolis Bauža ir Ignas Mečajus iškovojo po 1 pergalę ir abu užėmė 7 vietą.

Šis turnyras Lietuvos vyrų dziudo rinktinei tapo pirmuoju šių metų varžybiniu startu besiruošiant artėjančiam Europos dziudo čempionatui, kuris balandžio 26 – 28 vyks Tel Avive (Izraelis).