fbpx

Body sculpt treniruotės

BODY SCULPT

Kviečiame daugiau sužionoti apie grupines BODY SCULPT treniruotes bei REGISTRUOTIS į nemokamą, bandomąją treniruotę!

INFORMACIJA

Body sculpt – visą raumenyną lavinančios grupinės ištvermės ir jėgos treniruotės pritaikytos įvairaus amžiaus bei fizinio pasiruošimo moterims ir vyrams. Treniruočių metu atliekami pratimai naudojant savo kūno svorį, svarelius ar elastines gumas. Treniruočių dėka pagerinsite ištvermės, jėgos, koordinacijos savybes bei širdies kraujagyslių sisitemą.

II ir IV, nuo 19:30 iki 20:30 val. (nuo rugsėjo 3 d.)

Ąžuolyno g. 5, Vilnius (Sporto kompleksas „Sportima“), Salė Nr. 4 (1 aukštas).

Nuo 35 Eur/mėn. Bandomoj treniruotė NEMOKAMA!

Treniruotėse užtenka turėti įprastą sportinę aprangą: marškinėliai, šortai/kelnės ir kojinės (sportinės avalynės nereikia). Taip pat rekomenduojame turėti rankšluostį ir šlepetes.

Mūsų klube taip pat galite lankyti ir MĖGĖJIŠKAS DZIUDO treniruotes, o jei turite vaikų, galite atvesti juos į DZIUDO – BENDRO FIZINIO RENGIMO užsiėmimus. Šeimoms taikome NUOLAIDAS!

REGISTRACIJA

Registruotis į NEMOKAMĄ bandomąją treniruotę galite čia arba paskambinę tel. +37060215634

KITOS GRUPĖS

Mūsų klube taip pat galite lankyti ir suaugusiųjų DZIUDO treniruotes, o jei turite vaikų, galite atvesti juos į DZIUDO – BENDRO FIZINIO RENGIMO užsiėmimus. Šeimoms taikome 10% NUOLAIDĄ.

DZIUDO SUAUGUSIEMS

Mėgėjiškos dziudo treniruotės skirtos tiek vyrams, tiek moterims. Treniruočių metu mokinsimės ne tik dziudo technikos pagrindų, bet ir atliksime bendrojo fizinio lavinimo pratimus.

LAIKAS: II ir IV nuo 19:30 iki 20:30 val.
KAINA: 35 €/mėn

DZIUDO - BENDRAS FIZINIS RENGIMAS VAIKAMS

Dziudo – bendro fizinio rengimo treniruotės skirtos įvairaus amžiaus berniukams ir mergaitėms. Užsiėmimų metu mokinamės pradinės dziudo technikos bei ypatingą dėmesį skiriame bendrajam fiziniam lavinimui 

LAIKAS: I ir III arba II ir IV nuo 19:30 iki 20:30 val.
KAINA: 35 €/mėn

ATVYKITE

Ąžuolyno g. 5, Vilnius

SKAMBINKITE

+370 602 15634

RAŠYKITE

club@judoplus.lt