fbpx

Dziudo vaikams

DZIUDO - BENDRAS FIZINIS RENGIMAS VAIKAMS

Kviečiame daugiau sužionoti apie VAIKŲ DZIUDO – BENDRO FIZINIO RENGIMO treniruotes bei REGISTRUOTIS į nemokamą, bandomąją treniruotę!

INFORMACIJA

Dziudo – Bendro fizinio rengimo treniruotės skirtos įvairaus amžiaus vaikams ir paaugliams. Užsiėmimų metu ypatingą dėmesį skiriame bendrajam fiziniam lavinimui bei po mažu mokinames dziudo technikos pagrindų.

– Bendras fizinis rengimas ir Dziudo berniukams ir mergaitėms nuo 5 iki 10 m.;

– Dziudo ir Bendras fizinis rengimas berniukams ir mergaitėms nuo 11 iki 15 m.;

Dziudo vaikinams ir merginoms nuo 16 m. bei suaugusiems

5-10 m. vaikams: II ir IV, 19:30-20:30 val. (nuo rugsėjo 3 d.)

11-15 m. vaikams: I ir III, 19:30-20:30 val. (nuo rugsėjo 2 d.)

Ąžuolyno g. 5, Vilnius (Sporto kompleksas „Sportima“), Salė Nr. 4 (1 aukštas).

35 Eur/mėn.;

Bandomoj treniruotė NEMOKAMA. Šeimoms taikome 10% NUOLAIDĄ!

Dziudo yra olimpinė dvikovinė sporto šaka, kurioje nėra smūgiavimo technikos, o varžomasi atliekant metimus ar parterio veiksmus.

Šios treniruotės puikiai lavina tiek fizines (koordinaciją, jėgą, ištvermę, greitumą, lankstumą, vikrumą ir kt.), tiek psichologines vaikų savybes (dėmesio sutelkimą, discipliną, ištvermę ir kt.).

Jei neturite dziudo kimono – ne bėda, pradiniame treniruočių etape tinka ir įprasta sportinė apranga: marškinėliai ir šortai/kelnės. Taip pat rekomenduojame turėti rankšluostį ir šlepetes. Norėdami įsigyti kimono galite apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje – Judoplus.lt , kurioje mūsų sporto klubo nariams suteiksime 10% nuolaidą!

Judoplus Sports Club – tai sporto klubas orentuotas į visą šeimą, todėl čia mamos ir tėčiai turi galimybę sportuoti tuo pačiu laiku, toje pačioje salėje, bet specialiai suaugusiems skirtose grupėse. Suaugusieji gali rinktis grupines BODY SCULPT, grupines DZIUDO treniruotes arba savarankiškai sportuoti TRENIRUOKLIŲ ZONOJE. Šeimoms taikome NUOLAIDAS, o bandomoji treniruotės visada nemokama! Kviečiame REGISTRUOTIS

Judoplus Sports Club – Taupykime laiką sportuodami kartu!

REGISTRACIJA

Registruotis į NEMOKAMĄ bandomąją treniruotę galite čia arba paskambinę tel. +37060215634

PASIŪLYMAS ŠEIMAI

Kol vaikai sportuoja dziudo, tėvai tuo pačiu laiku gali išbandyti specialiai suaugusiems skirtas BODY SCULPT ar DZIUDO treniruotes. Šeimoms taikome 10% NUOLAIDĄ.

BODY SCULPT

Visą raumenyną lavinančios grupinės ištvermės ir jėgos treniruotės pritaikytos įvairaus amžiaus bei fizinio pasiruošimo moterims ir vyrams. Treniruočių metu atliekami pratimai naudojant savo kūno svorį, svarelius ar elastines gumas.

LAIKAS: II ir IV nuo 19:30 iki 20:30 val.
KAINA: 35 €/mėn. (sportuojant su vaiku 31,50 €/mėn.)

DZIUDO SUAUGUSIEMS

Mėgėjiškos dziudo treniruotės skirtos tiek vyrams, tiek moterims. Treniruočių metu mokinsimės ne tik dziudo technikos pagrindų, bet ir atliksime bendrojo fizinio lavinimo pratimus.

LAIKAS: II ir IV nuo 19:30 iki 20:30 val.
KAINA: 35 €/mėn. (sportuojant su vaiku 31,50 €/mėn.)

ATVYKITE

Ąžuolyno g. 5, Vilnius

SKAMBINKITE

+370 602 15634

RAŠYKITE

club@judoplus.lt