fbpx

Dziudo suaugusiems

DZIUDO SUAUGIESIEMS

Kviečiame daugiau sužionoti apie SUAUGUSIŲJŲ DZIUDO treniruotes bei REGISTRUOTIS į nemokamą, bandomąją treniruotę!

INFORMACIJA

Dziudo yra olimpinė dvikovinė sporto šaka, kurioje nėra smūgiavimo technikos, o varžomasi atliekant metimus ar parterio veiksmus.

Nuo 19:30 iki 20:30 val., II ir IV (nuo rugsėjo 3 d.)

Ąžuolyno g. 5, Vilnius (Sporto kompleksas „Sportima“), Imtynių salė (1 aukštas).

35 Eur/mėn. Bandomoj treniruotė NEMOKAMA. Šeimos nariams taikome 10% nuolaidą!

Treniruotės yra skirtos naujokams ir mėgėjams, todėl priimame įvairaus amžiaus ir sportinio pasiruošimo vyrus ir moterys.

Artūras Maiboroda – daugkartinis Lietuvos čempionas, tarptautinių turnyrų nugalėtojas ir prizininkas, Lietuvos dziudo rinktinės narys, dziudo juodas diržas, treniravimo patirtis virš 5 metų.

Jei neturite dziudo kimono – ne bėda, pradiniame treniruočių etape tinka ir įprasta sportinė apranga: marškinėliai ir šortai/kelnės. Taip pat rekomenduojame turėti rankšluostį ir šlepetes. Norėdami įsigyti kimono galite apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje – Judoplus.lt , kurioje mūsų sporto klubo nariams pritaikysime 10% NUOLAIDĄ.

Mūsų klube taip pat galite lankyti ir grupines BODY SCULPT treniruotes, o jei turite vaikų, galite atvesti juos į DZIUDO – BENDRO FIZINIO RENGIMO užsiėmimus. Šeimoms taikome NUOLAIDAS!

REGISTRACIJA

Registruotis į NEMOKAMĄ bandomąją treniruotę galite čia arba paskambinę tel. +37060215634

KITOS GRUPĖS

Mūsų klube taip pat galite lankyti ir BODY SCULPT treniruotes, o jei turite vaikų, galite atvesti juos į DZIUDO – BENDRO FIZINIO RENGIMO užsiėmimus. Šeimoms taikome 10% NUOLAIDĄ.

BODY SCULPT

Visą raumenyną lavinančios grupinės ištvermės ir jėgos treniruotės pritaikytos įvairaus amžiaus bei fizinio pasiruošimo moterims ir vyrams. Treniruočių metu atliekami pratimai naudojant savo kūno svorį, svarelius ar elastines gumas.

LAIKAS: II ir IV nuo 19:30 iki 20:30 val.
KAINA: 35 €/mėn

DZIUDO - BENDRAS FIZINIS RENGIMAS VAIKAMS

Dziudo – bendro fizinio rengimo treniruotės skirtos įvairaus amžiaus berniukams ir mergaitėms. Užsiėmimų metu mokinamės pradinės dziudo technikos bei ypatingą dėmesį skiriame bendrajam fiziniam lavinimui 

LAIKAI: II ir IV arba I ir III nuo 19:30 iki 20:30 val.

KAINA: 35 €/mėn.

ATVYKITE

Ąžuolyno g. 5, Vilnius

SKAMBINKITE

+370 602 15634

RAŠYKITE

club@judoplus.lt